اگر تابستان هوای آزاد یا پاسیو دارید که تابستان گرم است ، آیا آن را تهویه می کنید؟ البته بدون محصور کردن در ابتدا با ساختن دیوارها! شما می خواهید هوای مطبوع (هوایی را که بسته به فصلی خنک شده یا گرم شده باشد بسته به فصل) از هوای بیرون جدا نگه دارید. اما اگر دیوارهای اطراف ایوان خود را از روی رومه یا بسته بندی مواد غذایی پلاستیکی درست کرده باشید ، آنها بسیار مؤثر نخواهند بود (حتی اگر هوا را از هم جدا نگه دارند). چرا که نه؟

 

یک دیوار نازک قادر به جلوگیری از انتقال حرارت از قسمت گرم به سمت خنک به طور موثری نیست. در حالی که هوای واقعی نمی تواند از طریق دیوار حرکت کند ، گرمای موجود در هوا می تواند از طریق دیواره حرکت کند. ما توصیه می کنیم قبل از هرگونه مقاله ، مقاله خود را درباره انتقال گرما در خانه های کانتینر بررسی کنید!

 

بنابراین ، عایق کاری ماده ای است که به طور خاص برای جلوگیری از حرکت انرژی گرما از طریق دیوارها (و سقف و کف) خانه شما طراحی شده است. عموماً با به دام انداختن هوا یا سایر گازها در یک ماتریس پیچیده از سلولها یا معابر پیچیده کار می کند. در مقایسه با جامدات و مایعات ، گازها انرژی حرارتی را ضعیف انجام می دهند و آنها را به عایق های عالی تبدیل می کنند. با محدود کردن گازها به میلیونها سلول کوچک ، نقش انتقال همرفت درون گاز را کاهش می دهید و بیشتر باعث افزایش خواص عایق بندی مواد می شوید.

 

جهت مشاوره و عایق ، عایق حرارتی ، عایق صدا ، عایق رطوبتی، مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.

 

در بیشتر موارد وقتی در مورد عایق حرارتی صحبت می کنیم ، ما به طور خاص در مورد جریان حرارتی رسانا (و به میزان کمتری همرفت) صحبت می کنیم. مقاومت در برابر این جریان گرما با استفاده از "مقدار R" اندازه گیری می شود ، که به طور تصادفی چگونگی درجه بندی عایق بندی می شود (بالاتر بهتر است). جریان گرما از طریق تشعشع ، همانطور که در زیر مورد بحث قرار می گیرد ، بازی می شود.

 

چرا به عایق کاری منزل نیاز دارید؟

هنگام عایق بندی یک کانتینر حمل و نقل ، شما فضای هوایی مطبوع را از فضای بیرون جدا می کنید. این همان کاری است که شما معمولاً تقریباً با تمام سازه های محصور شده که کنترل آب و هوا دارند انجام می دهید. همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، عایق کمک می کند تا گرما از سمت گرمتر از انتقال به سمت خنک کننده جلوگیری کند.


بر خلاف برخی از انواع سنتی ساخت و سازهای مسی ، خانه های کانتینر حمل بار دارای نمای خارجی ای است که کاملاً از فولاد ساخته شده است. با توجه به اینکه از جنس فولاد هادی بسیار عالی است ، باعث می شود در حفظ فضای هوای شما در دمای متفاوت از هوای بیرون بی اثر باشد. بنابراین عایق کاری بیشتر برای خانه های کانتینر نسبت به سایر انواع ساخت و سازها مورد نیاز است.


با این حال ، فقط به دلیل اینکه خانه های کانتینر در جلوگیری از انتقال حرارت بد نیستند به معنای خودکار نیاز به عایق کاری نیست. عامل دیگر که باید در نظر گرفته شود آب و هوا است.


چگونه آب و هوا بر تصمیم عایق شما تأثیر می گذارد

 

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید (یا به اندازه کافی آسان هستید!) برای زندگی در مکانی با آب و هوایی مناسب برای زندگی در آنجا بدون نیاز به سرمایش یا گرمایش اضافی ، ممکن است نیازی به حمل عایق خانه کانتینری نداشته باشید. مناطقی مانند جنوب کالیفرنیا و بخش هایی از دریای مدیترانه ویژگی هایی را که بسیاری از آنها به عنوان آب و هوای ایده آل در نظر می گیرند ، نشان می دهند. با این وجود ، برخی از مردم هنوز هم در این مناطق نیاز به گرمایش و تهویه هوا دارند . بنابراین باید عایق را به شدت مورد توجه قرار دهند. این که آیا شما به کنترل آب و هوا برای کانتینر حمل و نقل منزل خود نیاز دارید یا نه ، بستگی به ترجیحات شخصی شما برای آنچه که راحت است ، است. با اضافه شدن طرفداران در آب و هوای گرم و لباس های گرم در مناطق سردتر ، شما ممکن است بتوانید دمای عادی را بدون هیچ گونه عایق اضافه ای تحمل کنید.

 

یک گزینه جداگانه اما مرتبط ، عایق پاشش غیر قابل گسترش است. بر خلاف کفهای اسپری فوق ، به صورت شیمیایی کاربرد آن گسترش نمی یابد ، اما برای پر کردن کامل حفره به حرکت در می آید.

 

Dell-Spray Cellulose: از محصولات کاغذ بازیافت شده خرد شده ساخته شده است. برخلاف کاربرد نرمال دمیده ، می توان از دکل مخصوصی استفاده کرد که در محل کاربرد ، آب یا چسب اضافه می کند (به نام سمپاش مرطوب) ، که سلولز را به هم وصل می کند و امکان استفاده از آن در حفره های دیواری یک طرفه را می دهد. .

Cementitious Foam: ترکیبی بسیار سبک از آب ، هوا و مواد معدنی طبیعی است که در هنگام تمیز کردن به بتن شباهت دارد ، اما هنگام استفاده از کرم اصلاح ، و برای اولین بار می توانید کمی خرد شود ، اگر دقت نکردید. با این حال ، به لطف مواد تشکیل دهنده آن ، با وجود عقب ماندن از مقدار RF در ارزش R ، سازگار با محیط زیست ، غیر سمی و غیر قابل اشتعال است.

ظروف حمل و نقل یخچال دار

عمده این مقاله از موقعیت اضافه کردن عایق به یک ظروف حمل و نقل سنتی ناشی می شود. با این وجود گزینه دیگری نیز وجود دارد: یک ظرف حمل عایق که برای حمل محصولات سرد مانند گل و تولید استفاده می شود. جوانب مثبت و منفی زیادی برای این گزینه وجود دارد ، و بحث بهترین راه حل در مقاله ما است که به موضوع اختصاص داده شده است.

 

جهت مشاوره و عایق ، عایق حرارتی ، عایق صدا ، عایق رطوبتی، مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.عایق عایق ,هوای ,کانتینر ,خانه ,استفاده ,وجود ,عایق کاری ,عایق حرارتی ,عایق بندی ,سایت شرکت ,bamintahvie com مراجعه ,bamintahvie com مراجعه نمایید ,آدرس www bamintahvie co منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اخبار تعطیلی مدارس بلیط چارتر مشهد تهران بهترین سایت مدیر دبستان فرهنگیان علامه حلی 1 دوره اول بیرجند مَن! ردلاو چت|لاو چت|ردلاوچت|رد لاو چت|چت لاو|red-love-chat hugoemps5 Site تبلیغات تلگرام