عایق كرافت و یا كاغذ روبرو ، عایق در خفاش ها و رول های طولانی است. خفاش ها دقیقاً مناسب هستند تا در حفره هایی روی دیوارهای استاندارد 8 فوت قرار گیرند. عایق رول برای کف ، سقف و سقف با تیرهای بلند یا تیرچه بلند و برای دیوارهای بلند مناسب است. تمام عایق های کرافت رو به راحتی با یک چاقوی ابزار تیز یا چاقوی عایق قابل برش است. روبرو دارای یک زبانه (به نام فلنج) است که در امتداد هر لبه جانبی عایق اجرا می شود. هنگام نصب عایق در سازه های قاب چوبی ، فلنج را می چسبانید و آن را به قسمت (یا لبه جلویی) قاب می چسبانید تا عایق را ایمن کنید.

 

عایق کاری كرافت نیز می تواند به راحتی با اصطكاك در حفره های فریم قرار داشته باشد و در صورت عدم دسترسی به كد ساختمان محلی ، در جای خود قرار نگیرد.

 

 

هدف از مواجهه با عایق


روکش روی عایق کاری کرافت از کاغذ کرافت با روکش آسفالت ساخته شده است که باعث می شود کاغذ در مقابل بخار آب غیرقابل نفوذ باشد. در این مقاله سد بخار ایجاد شده است که به شما کمک می کند بخار آب را در هوای گرم و مرطوب و گرم در محیط داخلی از مهاجرت به داخل دیوار یا ساختار دیگر نگه دارید. به همین دلیل عایق روبرو معمولاً در قسمت "گرم در زمستان" دیوار نصب می شود. به عبارت دیگر ، روبرو معمولاً به سمت فضای زندگی (یا به اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین ، در اتاق زیر شیروانی و زیرزمین ناتمام) روبرو می شود.

 

جهت مشاوره و عایق ، عایق حرارتی ، عایق صدا ، عایق رطوبتی، مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.

 

 

از آنجا که روبرو به عنوان مانع بخار خاص خود عمل می کند و رطوبت داخل ساختمان را به دام می اندازد ، نباید از موانع اضافی بخار استفاده کرد.

 

نحوه نصب عایق کاری Kraft-Faced


همیشه دستورالعمل های نصب ویژه سازنده عایق را رعایت کنید و حتماً به الزامات مربوط به کد ساختمان محلی رعایت کنید. کدهای در بعضی مناطق ممکن است شما را مجبور به نگه داشتن فلنج های عایق در قسمت جلویی (در معرض) قاب قرار دهد تا یک سد بخار مداوم ایجاد شود. در آب و هوای بسیار مرطوب ، کدهای ساختمان ممکن است به هیچ وجه اجازه عایق کاری را ندهند.

 

مراحل اصلی نصب برای دیوارها ، سقف ها ، کف و سقف در خانه های چوبی قاب یکسان است:

 

رول عایق یا نبرد را برش دهید تا در صورت لزوم طول حفره فریم متناسب باشد. عایق را با قسمت رو به پایین روی یک تخته تخته سه لا بگذارید. یک مربع T یا مربع فلزی را روی عایق تنظیم کرده و آن را محکم فشار دهید. در امتداد لبه مربع با یک چاقوی ابزار برش بزنید ، مواد عایق و کاغذ روبرو را برش دهید.

عایق را داخل حفره قاب قرار دهید ، از بالا (برای دیوارها) یا از یک انتها (برای سقف / کف / سقف) شروع کنید. عایق را به آرامی وارد حفره کنید ، اما آن را مجبور نکنید و آن را فشرده نکنید و این باعث کاهش ارزش عایق بندی آن می شود. عایق باید کاملاً داخل شکاف و بدون شکاف و فاصله باشد ، و آن را از بالا به پایین پر کند (یا انتهای آن تا انتها).

فلنج کاغذ را در امتداد یک طرف عایق ببافید. فلنج را به صورت صاف در برابر قسمت جانبی گل میخ دیوار قرار دهید (یا تیرچه کف یا سقف کف) به این ترتیب که لبه فلنج با لبه داخلی گل میخ ، تیرچه یا قایق سواری شود. فلنج را به طرف عضو فریم دار بچسبانید و منگنه هایی با فاصله حدود 12 اینچ از فاصله داشته باشید (یا همانطور که توسط سازنده کارگردانی شده است). تکرار کنید تا فلنج طرف دیگر را ببندید.

توجه: برخی از کدهای ساختمان ممکن است از شما بخواهد که فلنج ها را بر روی لبه جلویی قاب قرار دهید و آنها را به لبه جلویی بچسبانید. در این حالت ، فلنجهای عایق را در حفره های فریم همسایه همپوشان می کنید.

عایق بندی شده در پشت لوله های لوله کشی یا سیم کشی الکتریکی که از طریق یک حفره با لایه برداری از عایق جدا می شود تا دو لایه ایجاد شود. لایه باز نشده را در پشت لوله یا سیم کشی قرار دهید ، سپس لایه روبرو را روی لوله یا سیم کشی قرار دهید. اگر یک جعبه برقی یا لوله کشی در حفره وجود دارد ، لایه روبرو (از جمله کاغذ صورت) را جدا کنید تا کاملاً اطراف انسداد شود.


عایق R-Value و Kraft-Faced


اثر عایق با درجه ارزش R آن نشان داده شده است. هرچه عدد R از آن بالاتر باشد ، عایق در مقابل انتقال حرارت از طریق عایق مقاومت بیشتری می کند. این یک سوء تفاهم رایج است که عایق باعث ایجاد گرما به فضای عایق شده می شود. در واقعیت ، تمام آنچه که انجام می شود کند کردن حرارتی از سمت گرم عایق به سمت سرد است. مقدار R عایق کاری کرافت معمولاً روی کاغذ کرافت چاپ می شود.

 

جهت مشاوره و عایق ، عایق حرارتی ، عایق صدا ، عایق رطوبتی، مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.


عایق عایق ,فلنج ,روبرو ,حفره ,دهید ,کاری ,عایق کاری ,قرار دهید ,com مراجعه نمایید ,kraft faced ,آدرس www bamintahvie ,bamintahvie com مراجعه نمایید ,آدرس www bamintahvie com مراج منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شعر ها و ترانه ها/ رستم رسولي نهال گردو brooksjsxs2 zuhause اجناس فوق العاده خرید اینترنتی بلیتز دانلودها آرمیکاپاتوق ارغوانی های توی سرم! تعمیرات بوش در نمایندگی مجاز بوش فروشگاه اینترنتی